Bransoletki z drewnianych koralików – efektwne dodatki na na co dzień.

Bransoletki z drewnianych koralików – efektwne dodatki na na co dzień.

Jak mawiają wszyscy styliści – nie sam strój jest najważniejszy. Równie ważne są modne, stylowe ale przede wszystkim dobrze dobrane ozdoby biżuteryjne – w tym niedoceniane bransoletki.

Bransoletki, jak żadne inne dodatki, są w stanie stworzyć unikalną. Niewątpliwą zaletą bransoletek jest to, że pasują właściwie do wszystkiego. Można je nosić ze eleganckimi spodniami, dżinsami, sukienkami a nawet strojami kąpielowymi. Nie ma w tym zakresie jakichś większych ograniczeń. Naturalnie duże znaczenie ma odpowiednie dobranie danego dodatku do własnego ubioru. Inną zaletą, którą niosą bransoletki, jest to, że są niezwykle wyrazistym akcentem. Można je dobierać do ubioru pod względem jego koloru lub przeciwnie, na zasadzie kontrastu. Oba podejścia są słuszne i oba mogą przynieść znakomite efekty. Ważna jest w tym wypadku kreatywność.

Bransoletki wzorzyste można z powodzeniem łączyć – podobnie jak faktury i kolory. Bransoletki warto nosić wraz z innymi dodatkami, takimi jak kolczyki, naszyjniki, pierścionki… Jednak warto mieć na uwadzę, aby nazwajem się uzupełniały i pasowały do siebie. Łączenie 5 różnych stylów może nie przynieść dobrych efektów. Popularne są nadal zarówno zwykłe plastikowe bransoletki, jak i cieższe, modne w latach 80tych bransolety wykonane z metali szlachetnych lub stali nierdzewnej. Szeroki wybór bransoletek na rynku sprawia, że w ciągu ostatnich kilku lat branża ta zrobiła niesamowity postęp – głównie w zakresie mnogości oferowanych produktów.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 20 (ostatnio: 19.09.2021 07:17:44)
  • yahoo: 4 (ostatnio: 30.06.2016 23:04:50)

Podlinkuj wpis:

Tags:

Dodaj komentarz