Bezbutlowe dystrybutory do wody

Bezbutlowe dystrybutory do wody

Przy niższych temperaturach, zazwyczaj nie odczuwamy takiego pragnienia, jak podczas upałów. Może się wtedy pojawić zwodnicze myślenie, że zapotrzebowanie na wodę w organizmie zimą jest mniejsze. Warto zdawać sobie sprawę, że niezależnie od pory roku przeciętna osoba powinna wypijać ok. 1,5 litra wody, a według niektórych specjalistów (przy wadze 60 kg) nawet 3 litry.

Wielu pracodawców zdaje sobie sprawę, że istnieje potrzeba, by woda do biura dostarczana pracownikom, była naprawdę dobrej jakości – czysta i z cennymi składnikami mineralnymi. Woda w kranach, chociaż dopuszczona do spożycia, w kwestii wartości i smaku, pozostawia wiele do życzenia.

Można zdecydować się na wodę butelkowaną, ale wówczas trzeba zaplanować odpowiednie miejsce na przechowywanie zgrzewek. Innym rozwiązaniem są dystrybutory z wymiennymi baniakami są praktyczniejsze niż małe butelki, ale ich wadą może być powstawanie drobnoustrojów i nieestetycznych osadów na pojemniku, jeżeli woda tkwi w nim zbyt długo – nie wspominając o negatywnych wpływie takiej wody na zdrowie. Dobrą alternatywą są bezbutlowe dystrybutory wody. W przeciwieństwie do butelek i dużych baniaków nie wymagają przeznaczenia przestrzeni na magazynowanie zapasów. Zimny napój (lub ciepły, jeśli urządzenie posiada funkcję podgrzewania) jest zawsze dostępny i świeży – nie ma możliwości się przeterminować, albo wtórnie zanieczyścić. Woda pobierana jest z sieci wodociągowej i wielokrotnie filtrowana oraz mineralizowana. W efekcie z kranu dystrybutora można pobrać smaczny i czysty płyn. Wbrew pozorom, szczególnie w dużych firmach, jest to urządzenie ekonomiczne i z pewnością najbardziej ekologiczne.


Ocena: 4,67/5 (3 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 40 (ostatnio: 15.11.2021 13:55:59)
  • yahoo: 6 (ostatnio: 29.05.2016 06:48:22)

Podlinkuj wpis:

Tags: , ,

Dodaj komentarz