Apartamenty nadmorskie

Apartamenty nadmorskie

Jeżeli uwielbiają Państwo spędzać czas nad morzem, to powinniście zapoznać się z naszą propozycją. Oferujemy Państwu nadmorskie apartamenty usytuowane w ciekawej miejscowości zwanej Mikoszewo.

Oferowane przez nas apartamenty, łączą w sobie luksus z komfortem. Wysoki standard| sprawi, iż każdy będzie mógł u nas naprawdę się zrelaksować oraz pooddychać świeżym powietrzem. Hipnotyzujący szum fal, nadmorskie zachody słońca, uroki natury, któż by się nimi nie zainteresował. Jesteśmy pewni, że dodatkowo luksusu oraz ekskluzywnych wnętrz, poszukują Państwo spokoju w otoczeniu przyrody. A także oczywiście dlatego też chcemy Państwu przedstawić nasze apartamenty.

Amber Cottage – tak nazywane jest nasze osiedle. Zlokalizowane jest z dala od hałasu miasta, lecz jednocześnie blisko niego. Dwadzieścia kilometrów dzieli Mikoszewo od Gdańska. W pochmurne dni z powodzeniem można udać się tam na zakupy, zaś w słoneczne weselić urokami znajdujących się blisko plaż. Romantyczne spacery blisko morza, cisza oraz spokój – z nami faktycznie otrzymają Państwo dokładnie tego, czego szukacie. Apartamenty, które dostarczamy są ciekawe lecz i dla par oraz rodzin, lecz również singli. Co nadal Państwu oferujemy? Prosimy sobie wyobrazić, że latem macie możliwość popracować zdalnie – wystarczy leżak w strefie basenowej oraz aktualnie będziecie mogli cieszyć się urokami świeżego powietrza. Amber Cottage to też miejsce idealne dla dziatwa. Najmłodszym oddajemy albowiem plac zabaw, na którym z powodzeniem pod okiem rodziców mogą bawić na zabawie. Na naszym osiedlu można również skorzystać z zabiegów spa, masaży, sauny czy jaccuzzi.

Więcej szczegółowych informacji na temat naszego osiedla oraz naszych apartamentów uzyskają Państwo na stronie www.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 7 (ostatnio: 10.01.2018 15:57:20)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 20.06.2016 04:35:11)

Podlinkuj wpis:

Tags: , ,

Dodaj komentarz