Akumulatory

Akumulatory

Electrocar.pl sp. z o.o. to rzetelna, sprawdzona a także godna zaufania firma, która od wielu lat zajmuje się pojazdami elektrycznymi. Jesteśmy jedynym w naszym kraju dystrybutorem amerykańskiej firmy Club Car, która cieszy się sporą popularnością praktycznie na całym świecie. W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo nie tylko wysokiej jakości pojazdy elektryczne, ale też sprawdzone części zamienne, akumulatory a także akcesoria do wszystkich pojazdów elektrycznych. Warto wspomnieć też i o tym, że od 2009 roku prowadzona przez nas firma jest też reprezentantem marki Trojan Battery Company, czyli sporego pochodzącego z USA producenta trakcyjnych akumulatorów.

Dla naszej firmy bardzo istotnym priorytetem od lat jest satysfakcja oraz zadowolenie naszych klientów, dlatego też dostarczamy wysokiej jakości pojazdy elektryczne w bardzo atrakcyjnych cenach. Cały czas podążamy za wszelkimi nowinkami i trendami w motoryzacji, aby móc zaspokoić coraz to większe wymagania naszych klientów. Głównie polecamy Państwu sprzedawane przez nas niezawodne akumulatory trakcyjne – kwasowe a także akumulatory AGM, które mogą pochwalić się bardzo dużym zastosowaniem i wieloma zadowolonymi klientami. Pełną ofertę naszych usług a także więcej informacji o naszej firmie znajdą Państwo zwykle na stronie electrocar.pl, do zapoznania się z którą bardzo serdecznie zapraszamy.

Jako jedna z nielicznych firm w naszym kraju prowadzimy też profesjonalny serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny dla pojazdów marki Club Car. Korzystamy wyłącznie z oryginalnych części oraz zatrudniamy dobrych mechaników, dlatego też jesteśmy w stanie podjąć się nawet bardzo trudnych i najbardziej skomplikowanych napraw.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 24.12.2017 23:28:48)

Podlinkuj wpis:

Tags: , ,

Dodaj komentarz