Agent ubezpieczeniowy Gdańsk Morena

Agent ubezpieczeniowy Gdańsk Morena

Firma Intraplus.pl to biuro ubezpieczeń proponujące ubezpieczenia dla klientów indywidualnych i również firm, na dogodnych warunkach. W ofercie firmy znajdują się ubezpieczenia mienia, ubezpieczenia zdrowotne i również na życie, ubezpieczenia komunikacyjne (OC, AC, NNW, mini casco, szyby i również auto pomocy), ubezpieczenia rolnicze, ubezpieczenia turystyczne i również co niemiara innych form ubezpieczenia, dostosowanych do potrzeb w zasadzie każdej osoby lub instytucji. Z wyjątkiem usług typowo ubezpieczeniowych, firma proponuje również pomoc prawną obejmującą m.in. pomoc w uzyskaniu odszkodowania lub asystę przy serwisie powypadkowym pojazdu. Dzięki temu propozycja biura jest pełna i również jego klient nie musi się martwić o sprawy ubezpieczeniowe na każdym etapie załatwiania formalności

Ażeby skorzystać z propozycji biura, wystarczy napisać wiadomość online lub też zadzwonić pod numer telefonu zawarty na stronie internetowej. Znajdujący się pod nim agent ubezpieczeniowy jest w stanie udzielić fachowej pomocy w wyborze propozycji bezbłędnie dostosowanej do konkretnego przypadku. Osoby mieszkające na terenie Gdańska mogą także odwiedzić biuro zlokalizowane przy ul. Myśliwskiej 33D, siedziba 74. Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 do 18:00 a także w soboty od godz. 10:00 do 14:00.

Biuro ubezpieczeniowe Intra Plus istnieje na rynku w tej chwili od 25 lat. Dzięki sporemu doświadczeniu posiada ono sprawdzonych klientów zarówno na rynku lokalnym, jak i również na rynku ogólnopolskim. Współpraca ze specjalistami z wielu dziedzin sprawia, że propozycja ubezpieczeniowa jest skonstruowana po mistrzowsku, skoro uwzględnia wszystkie wymagania ubezpieczonych osób.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 01.09.2018 17:19:09)

Podlinkuj wpis:

Tags: ,

Dodaj komentarz