Administracja kadrowo płacowa Łowicz

Administracja kadrowo płacowa Łowicz

Szukasz rzetelnej a także sprawdzonej firmy outsourcingowej? Zależy Ci na tym, aby gwarantowała ona obsługę na najlepszym poziomie w atrakcyjnej cenie? Jeżeli tak koniecznie powinieneś skontaktować się owszem z nami!

Przedsiębiorstwo ICC Consulting Human Resources to firma założona przez osoby z wieloletnim doświadczaniem a także wiedzą merytoryczną w zakresie proponowanych usług. To, w czym się trudnimy to:

  • księgowość,
  • administracja kadrowa a także płacowa,
  • Human Resources,
  • szkolenia BHP,
  • ewidencjonowanie czasu pracy,
  • usługi w zakresie zatrudniania cudzoziemców.

Bezbłędnie zdajemy sobie sprawę z tego jak ważne jest Państwa zadowolenie z naszych usług wskutek tego do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, zapewniając pełną odpowiedzialność za powierzone zadania. Stale podnosimy swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w różnego typu szkoleniach, które sprawiają, że jesteśmy akuratnie zorientowani w w tym momencie obowiązujących przepisach a także wymaganiach rynku. Dzięki naszej pomocy mogą Państwo efektywnie zmniejszyć koszty działalności gospodarczej, oraz zwiększyć tajność a także bezpieczeństwo danych.

Z naszej oferty skorzystało w tej chwili niemało firm a także każda wypowiada się o nas wyłącznie w samych superlatywach, polecając nas innym. Wierzymy, że również a także Państwo skorzystacie z naszych usługi a także dołączycie do grona zadowolonych a także wiernych klientów.

Każdy używający z naszych usług do kresu września 2017 roku zapłaci 50% ceny, którą musi uiszczać w obecnym biurze rachunkowym. Przy skorzystaniu z usług administracji kadrowej kompleksową usługę BHP oferujemy za darmo! Zachęcamy do skontaktowania się z nami już dziś!


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 02.09.2018 23:56:55)

Podlinkuj wpis:

Tags: , ,

Dodaj komentarz